Rok szkolny 2017/2018

W dniach 13- 20 września 2017r. Szkolny Klub Wolontariusza zorganizował i przeprowadził zbiórkę makulatury na rzecz podopiecznych Fundacji „Hospicjum- Razem możemy więcej”, działającej na terenie powiatu ryckiego. Akcji towarzyszyło hasło „Makulaturę zbieramy- chorych wspieramy!”. Nasza szkolna organizacja współpracując ze środowiskiem lokalnym a przede wszystkim życzliwą przedsięwzięciu  społecznością szkolną zebrała łącznie około 250kg makulatury. Wolontariusze, w dniu 12 października przekazali makulaturę firmie KORNEX z Korzeniowa, która świadczy usługi transportowe na rzecz  fundacji. Współpraca z Fundacją „Hospicjum- Razem możemy więcej”, to kolejne przedsięwzięcie SKW po przeprowadzonej  na terenie szkoły kweście podczas kiermaszu bożonarodzeniowego w roku szkolnym 2016/ 2017.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział w akcji!