Zabawa andrzejkowa

Dnia 30.11.2017r. uczniowie klas I-III wraz z opiekunami, bawili się na długo wyczekiwanej zabawie andrzejkowej. Zabawę uświetniły przeboje disco polo i muzyki współczesnej. Uczniowie, kultywując tradycję związaną z wigilią św. Andrzeja, losowali wróżby. W przygotowanie kącika wróżb z przyjemnością zaangażowali się uczniowie klas III. Prawdziwym andrzejkowym wyzwaniem było stworzenie czytelnego kształtu z wosku lanego przez klucz. Była wróżba "poznasz swojego przyjaciela", magiczne kubeczki, wróżby z monetą, ze skórki z jabłek, wyścigi butów, imiona z serca oraz - Kim będę? Wróżby pobudziły wyobraźnię dzieci oraz pozwoliły im oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.
Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele i wszyscy z utęsknieniem czekają już na następny andrzejkowy bal. Wszyscy zadowoleni wrócili do domów pełni wiary, że spełni im się to, co wywróżyli sobie tego magicznego dnia.