Akcja „Kiermasz palm i ozdób wielkanocnych”

Szkolny Klub Wolontariusza tradycyjnie zorganizował kiermasz palm oraz wielkanocnych ozdób świątecznych. Wolontariusze, współpracując z nauczycielami i uczennicami gimnazjum w ramach akcji „Palma” wykonali duże i małe palmy a także kartki świąteczne oraz ręcznie malowane kolorowe świeczniki z gipsu w kształcie kwiatów. Przygotowaneprzez wszystkich zaangażowanych wolontariuszy ozdoby wielkanocne zostały zakupione przez nauczycieli, rodziców oraz samych uczniów naszej szkoły w trakcie kiermaszu, który odbył się dn. 04.04.2017r. w budynku szkoły. Akcję wsparli także pracownicy UG Nowodwór oraz mieszkańcy Nowodworu.
Szczególne podziękowania wolontariusze pragną złożyć panu Andrzejowi Staniszewskiemu za wykonanie gipsowych odlewów świeczników wielkanocnych w kształcie kwiatów, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród kupujących.
WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!