Akcja „Loteria fantowa”

W dniu 16 lutego br. w budynku naszej szkoły wolontariusze przeprowadzili kolejną akcję- „Loteria Fantowa”. Akcja towarzyszyła spotkaniu z Mateuszem” Lasio Companija” Laskowskim raperem z Dęblina, który w ramach działalności Fundacji ZARAŻAMY RADOŚCIĄ, pomaga chorym dzieciom. Wolontariusze ze zgromadzonych maskotek, książek, płyt oraz gier, które przekazali zarówno wolontariusze, jak i uczniowie oraz  nauczyciele, przygotowali dwa rodzaje losów. Z uwagi na swoją atrakcyjność ale przede wszystkim przyświecający akcji cel, wszystkie losy cieszyły się naprawdę ogromnym powodzeniem. Osoby odwiedzające stoisko SKW na dolnym korytarzu,  mogły wylosować jedną z zabawek lub niestety pusty los ;-)! Szkolny Klub Wolontariusza mając bowiem na uwadze priorytet swojej działalności, część dochodu ze sprzedaży losów przekazał na rzecz Fundacji ZARAŻAMY RADOŚCIĄ.

Wszystkim biorącym udział w loterii serdecznie dziękujemy!