Konkurs „CHRISTMAS CARDS”

Konkurs na najładniejszą świąteczną kartkę z życzeniami w języku angielskim „CHRISTMAS CARDS” skierowany do uczniów klas I- VI Szkoły Podstawowej odbył się na przełomie grudnia  2016 r. i stycznia 2017r. Organizatorami konkursu byli nauczyciele uczący języka angielskiego w ZSO im. W. Nałkowskiego w Nowodworze, pani Magdalena Górecka- Jaraszek oraz pani Urszula Kardas. Do organizatorów konkursu wpłynęło 26 prac konkursowych. Rozbudzanie wśród uczniów zainteresowań językiem angielskim, wzbogacanie wiedzy o kulturze i obyczajach krajów anglojęzycznych oraz motywowanie ich do dalszego samodzielnego pogłębiania wiedzy i umiejętności językowych, to fundamentalne cele konkursu. Poprawność językowa zamieszczonych życzeń, estetyka a także samodzielność wykonanych prac oraz ich oryginalność, były przede wszystkim oceniane. Uczniowie mogli bowiem wykonać karty świąteczne w dowolnej technice i formie, tak aby zwróciły uwagę szanownej komisji. Tegoroczna edycja konkursu nie dała jednoznacznej odpowiedzi, która z przekazanych prac jest najładniejsza i dlatego podjęcie ostatecznej decyzji było ponownie niemożliwe.

Autorom nagrodzonych najlepszymi ocenami prac SERDECZNIE GRATULUJEMY

a wszystkim pozostałym uczestnikom tegorocznej edycji  DZIĘKUJEMY!!!

Nagrodzone prace –  uczniowie klas I- III

1.Wiktoria Filipek , Mateusz Puzio, Filip Wąsik, Szymon Gągała

2.Michał Kuć, Bartek Wawer, Szymon Wojtaś

3.Alicja Bornowska

Nagrodzone prace-  uczniowie klas IV- VI

1.Martyna Komar

2. Filip Rusek, Amelia Niebrzydowska, Kamil Kulik

3. Kornelia Jakubaszek

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w wiosennej edycji konkursu na najładniejszą świąteczną kartkę z życzeniami w języku angielskim „EASTER TIME CARDS”!!!