Dzień Chłopaka w klasie VI A

5 października 2016r., kolejny raz w sposób wyjątkowy, atrakcyjny i ciekawy uczniowie klasy VI a mogli wspólnie uczcić Dzień Chłopaka. Tym razem dziewczyny wraz z wychowawcą p. Magdaleną Górecką- Jaraszek zaprosiły swoich klasowych kolegów na Pływalnię Powiatową w Rykach, gdzie indywidualnym szaleństwom  i wspólnym zabawom nie było końca!!! Była gra w piłkę, nurkowanie, prysznic i ulubiona przez niektórych zjeżdżalnia. Kolejnym punktem klasowego wyjazdu, po wyczerpującym pobycie na basenie, była  Pizzernia Vega. Degustacja  różnych rodzajów pizzy i wspólne rozmowy, ponownie zintegrowały klasę i zachęciły do kolejnego wyjazdu!
Dziękujemy również p. Dorocie Niebrzydowskiej, mamie jednej z uczennic, za pomoc w organizacji i zapewnienie opieki podczas wyjazdu.