Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Karoliny Bernat i Urszuli Kardas przygotowali uroczystość zatytułowaną „Wiele pozytywnych wibracji w koncercie życzeń z okazji Dnia Edukacji!”. Za okolicznościową dekorację zadbała pani Iwona Komar, a za profesjonalną oprawę muzyczną odpowiedzialny był p. Artur Kamiński. Nasi szkolni artyści, czyli uczniowie klasy IV, IB oraz II gimnazjum przygotowali szereg wierszy oraz piosenek, aby podziękować nauczycielom za przekazywaną wiedzę oraz wychowanie. Zgromadzonych gości powitała Martyna Gorzkowska, a całą imprezę poprowadziły Patrycja Cuch i Zuzanna Rusek. Po części artystycznej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli pedagogom życzenia oraz wręczyli każdemu nauczycielowi symboliczną różę.