Akcja „ Słodka paczka”

W ramach działalności programowej członkowie SKW z pozyskanych w ramach akcji „Kiermasz  ozdób i kartek bożonarodzeniowych” funduszy na przełomie stycznia i lutego bieżącego roku przygotowała 11 słodkich paczek. Zakupiono zatem ulubione przez dzieciaki płatki śniadaniowe, masło orzechowe do smarowania pieczywa oraz napój kakaowy instant z witaminami i minerałami. Paczki osłodziły ponadto przekazane przez samorząd uczniowski słodycze:  lizaki, wafelki, batony, draże  oraz chrupki. Pierwsze 10 paczek wolontariusze przekazali uczniom klas 0- VI, sprawiając im niezmiennie ogromną radość a nam zadowolenie i satysfakcję z przeprowadzonej akcji.

Nadto grupa wolontariuszy, dzięki przychylności pani Małgorzaty Gągały Dyrektora ZSO w Nowodworze, odwiedziła dwoje uczniów naszej szkoły w ich domach rodzinnych. Kolejną paczkę przekazaliśmy zatem Sandrze Kujawskiej a naszej wizycie towarzyszyła radosna atmosfera i wesoła wspólna zabawa. Ostatnią 12 paczkę wolontariusze wręczyli mamie Jakuba Jurkowskiego podczas pierwszej wyjątkowej wizyty w jego domu. Mama chłopca wraz z panią Iwoną Komar; pedagogiem specjalnym, opowiedziały nam czego dotyczy choroba Kuby i pokazały w jaki sposób prowadzone są zajęcia.

Serdeczne podziękowania wolontariusze wraz z koordynatorem SKW panią Magdaleną Górecką- Jaraszek pragną złożyć pani Kujawskiej- mamie Sandry oraz pani Jurkowskiej- mamie Jakuba, które wyraziły zgodę na nasze odwiedziny. Dzięki zaangażowaniu pani Edyty Pilzak pedagoga szkolnego, pani Marioli Cąkały opiekuna SU.

a przede wszystkim pani Iwony Komar, która zainicjowała spotkanie wolontariuszy ze swoim podopiecznym Jakubem, kolejne etapy powyższej akcji zostały przeprowadzone bez najmniejszych problemów.

WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W NASZE PRZEDSIĘWZIĘCIE – WIELKIE DZIĘKI !!!