Akcja "Karma"

Szkolny Klub Wolontariusza zaprosił ponownie całą społeczność szkolną do zbiórki suchej i mokrej karmy dla psów  i kotów ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Puławach. Zbiórka karmy została przeprowadzona w naszej szkole w dniach 27.02- 06.03.2019r. Tegoroczną akcję  wsparli: grupa   przedszkolna w Trzciankach, sklepik szkolny, Samorząd Uczniowski, klasa VIII a wraz z wychowawcą oraz oczywiście Szkolny Klub Wolontariusza.

Zebraliśmy ponad 160 kg karmy dla podopiecznych schroniska. W dniu 12 marca br., dzięki przychylności pani Małgorzaty Gągały Dyrektora SP w Nowodworze, mogliśmy wraz     z grupą wolontariuszy SP  im.  Henryka  Sienkiewicza  w  Grabowie  Szlacheckim oraz ich opiekunką p. Karoliną Mateńką, osobiście przekazać karmę.

Celem wyjazdu było również poznanie specyfiki miejsca, rozmowy z pracownikami ale przede wszystkim bliższe poznanie podopiecznych schroniska. Naszą wizytę w schronisku zakończyły spacery z pieskami, które dostarczyły wszystkim wiele radości.

Za okazane wsparcie, czyli pomoc rzeczową w imieniu pracowników schroniska ale przede wszystkim bezdomnych zwierząt serdecznie dziękujemy!!!