Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze

08-503 Nowodwór

Nowodwór 73

Tel./ Fax  81 866-10-06

zsonowodwor@gmail.com

XV Gminny Konkurs Kolęd

W Szkole Podstawowej im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze po raz XV odbył się Gminny Konkurs Kolęd „Śpiewajmy Maleńkiemu”. Reprezentanci wszystkich szkół z terenu Gminy Nowodwór w dniu 19.12.2019 roku rywalizowali prezentując swoje wokalne możliwości.

Uczniowie zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe: klasy I – III, klasy IV – VI i klasy VII – VIII. Występy oceniało jury w składzie:  pani Justyna Walaszek – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowodworze i założycielka scholii w Nowodworze, pani Justyna Mazurek – Przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze, pan Stanisław Rudnicki – przewodniczący Gminnej Komisji do Spraw Profilaktyki i Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym oraz ksiądz Antoni Przybysz – proboszcz Parafii p.w. Św. Wojciecha w Nowodworze. W wyniku burzliwych obrad wyłoniono laureatów tegorocznego konkursu:        

KATEGORIA KLASY I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce -  Zespół wokalny z kl. II: Łucja Figacz, Paulina Gajaszek, Lena Niedziela, Natalia Rodak-Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim

II miejsce - Amelia Chadaj – Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu

II miejsce  -  Łucja Figacz – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza  w Grabowie Szlacheckim

III miejsce- Zespół wokalny z kl. II- Sasza Garelli, Zuzanna Poterek, Amelia Gągała, Kajetan Wąsik– Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w   Nowodworze

KATEGORIA KLASY IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 I miejsce – Paulina Orzoł - Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu

II miejsce – Wiktoria Prządka- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim

III miejsce  - Emilia Barszcz - Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu
III miejsce    - Milena Wiśniewski- Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu

 III miejsce  - Jagoda Wąsik- Szkoła Podstawowa w Jakubówce

Wyróżnienia:
Filip Szlendak – Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego  w   Nowodworze

Maja Ochnik – Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego  w   Nowodworze

Amelia Gajaszek– Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim

 

KATEGORIA KLASY VII - VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

I miejsce – Amelia Sowa - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim
II miejsce –Amelia Sitnik- Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze

III miejsce – Amelia Mazurek -  Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze

III miejsce - Kamila Gajaszek - Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grabowie Szlacheckim

Wyróżnienie : Kornelia  Jakubaszek- Szkoła Podstawowa im. Wacława Nałkowskiego w Nowodworze